آغاز ثبت نام پانزدهمین جشنواره قرآنی خانواده دانشگاهیان توسط نهاد رهبری دانشگاه

 

 

 

 

 

 بسم الله الرحمن الرحيم

«وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِينَ وَ لاَ يَزِيدُ الظَّالِمِينَ إِلَّا خَسَاراً»

و ما قرآن را كه براي مؤمنان مايه شفا و رحمت است فرو مي‌فرستيم
و ستمكاران (كافران و مشركان) را چيزي جز زيان نمي‌افزايد.

 

 

 

خداوند مهربان را شاكريم كه دوباره فرصتي پيش آمد تا در كنار اجراي پانزدهمین جشنواره قرآني براي شما اساتيد و كاركنان محترم، خدوم و زحمتكش و همسر و فرزندان گرانقدرتان در دانشگاه علوم پزشكي مشهد نگاهي جدي تر به ميزان آشنايي و شناختمان به كلام الهي داشته باشيم و اين باور را دائماً در زندگي فردي، خانوادگي و اجتماعي مان تقويت كنيم كه تمسك حقيقي و عملي (نه ظاهري و كلامي) به قرآن و عترت، همه ما را از گمراهي هاي عصر به اصطلاح مدرن نجات مي دهد و نسخه تربيتي جامعي براي انسان عصر ظهور است انشاءالله
همكاران شما در دفتر نهاد رهبري در دانشگاه با حمايت رياست محترم دانشگاه مفتخرند در راستاي نيل به اين مهم انجام وظيفه نمايند. اميد كه مورد قبول درگاه حضرت حق قرار گيرد.

 
   
شرايط شركت كنندگان:

- کلیه كاركنان دانشگاه علوم پزشكي مشهد اعم از رسمي، پيماني، قراردادي، شركتي، تبصره و طرحی، و همسران و فرزندان آنها مي‌توانند در جشنواره شركت نمايند. کارکنان شهرستانهاي تابعه نیز می‌توانند در آزمونهای مربوطه شرکت نمایند.
- شرکت در جشنواره قرآنی تنها ویژه اساتید، کارکنان، همسران و فرزندان ایشان می‌باشد لذا از ثبت‌نام سایر بستگان خودداری نمایید در غیر این صورت ثبت‌نام ایشان کان لم یکن تلقی خواهد شد.
 
  بخش‌ها و رشته‌های جشنواره

بخش کتبی

بخش آوایی

بخش هنری

کتابخوانی

ترتیل، حفظ ، اذان ، مناجات خوانی، قصه گویی

نقاشی، خوشنویسی، عکاسی

 
 
 

 نحوه ثبت نام: 
از تاریخ 1396/03/20 لغایت 1396/04/01 از طریق سایت نهاد به آدرس: (nahad.mums.ac.ir) انجام می‌پذیرد.
لازم به ذکر است برای افرادی که دسترسی به سایت نداشته و امکان ثبت‌نام برای آنها وجود ندارد فرم ثبت‌نامی در اختیار رابط هر مرکز قرار داده شده که آن را برای خود و افراد خانواده به طور مجزا تکمیل نموده و تحویل رابط مربوطه نمایند

 لینک مستقیم ثبت نام: http://nahad.mums.ac.ir/index.php/home/nahad-jashnvareh-qurani

 
 

 

 
   

آزمایشگاه

آزمایشگاه

داروخانه

داروخانه

درمانگاه

درمانگاه

پذیرش

پذیرش


تصویربرداری

تصویربرداری