بازدید مسئولان ستاد خدمات سفر زائران از بیمارستان طالقانی

     
 

در اولین روز بهار شاهد حضور گرم ریاست محترم دانشگاه، معاونت محترم درمان و مدیریت محترم سلامت زائران  در بیمارستان بودیم.

در ابتدا دکتر مهرابی بهار با حضور در کنار کادر درمانی بخش اورژانس بیمارستان، ضمن دریافت اطلاعاتی از تعداد بیماران بستری شده طی دو روز اخیر؛ سال جدید را تبریک و با اهدای گل، شیرینی و هدیه از تلاش کادر درمان بیمارستان تقدیر به عمل می آورد.

دکتر مهرابی بهار همچنین بر بالین بیماران بستری در قسمت های مختلف بیمارستان حضور و ضمن سؤال از شرح حال بیمار، توصیه هایی را جهت درمان هر چه سریعتر و بهتر بیماران به کادر درمانی بیان و سالی پر از سلامتی و برکت را برای بیماران آرزو کردند.

در ادامه دکتر وجدانی ریاست محترم بیمارستان در ارائه گزارشی در خصوص آمادگی بیمارستان طالقانی در پوشش بیماران شمال شرق مشهد، گفت: بیمارستان تلاش دارد تا بیماران جاده شمال شهر مشهد را کاملا پوشش داده و در اولین فرصت بیماران دچار سانحه شده را درمان کند.

وی گفت: بیمارستان دارای اورژانس بسیار مجهزی است و همکاران طب اورژانس، جراح عمومی، جراح مغز و اعصاب، ارتوپدی، بیهوشی در این بخش مقیم و آماده خدمات رسانی می باشند.

ایشان فرهنگ سازی جهت رعایت ضوابط رانندگی در کاهش تعداد بیماران تروما در ایام ابتدایی سال ۹۶ را مهم ارزیابی کرد و گفت: بیمارستان در ایام نوروز سال ۹۶ در تمام طول ۲۴ ساعت در آماده باش کامل قرار دارد و به لطف خدا بار بیماران در ابتدای سال جدید کاهش خوبی را نشان داده است.

دکتر وجدانی تصریح کرد: با وجود این که روزانه ۷۰ بیمار به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه می کنند؛ اما این تعداد بیمار نسبت به سال گذشته کاهش بسیار خوبی را نشان می دهد.


 
     
         
       
         

آزمایشگاه

آزمایشگاه

داروخانه

داروخانه

درمانگاه

درمانگاه

پذیرش

پذیرش


تصویربرداری

تصویربرداری